2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEJERBO RANDERS AFDELING 1275, SPENTRUP, 8981 RANDERS TOTALENTREPRISE
Beschreibung: Lejerbo Randers udbyder i totalentreprise nybygning af 36 almene familie-boliger. Totalentreprisen indgås med henblik på projektering og nyopførelse af 36 familieboliger med tilhørende udearealer og viceværtrum/depot på del af grundarealet matr.nr. 0006a, Spentrup By, Spentrup
Interne Kennung: Familieboliger
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I henhold til udbudsdokumenterne
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LEJERBO RANDERS
Menge: 1 Stück