2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht nr. 25LA102 betreffende het afsluiten van een raamovereenkomst over 4 jaar voor de levering van transpaletten en wisselstukken ten behoeve van Defensie, FOD BOSA, FEDASIL, FOD Financiën, FOD Justitie, FOD Mobiliteit, FOD WASO, het Rekenhof, BIRA, BELNET, HVZ Oost, VSSE, HVZ Henegouwen-Oost, en BPO (ERR1).
Beschreibung: Zie bestek
Interne Kennung: MRMP-L/A-25LA102ERR1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418000 Maschinen zum Heben, Fördern, Be- oder Entladen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MRMP-L/A-25LA102ERR1 - 1
Interne Kennung: 1