2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU 2025 III. Část 4: III/4992 Lipov průtah
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění diagnostiky (DGN) vozovek a průzkum zaměřený na přítomnost a množství polycyklických aromatických uhlovodíků (PAU). Výstupy z DGN a PAU budou podkladem pro zpracování projektové dokumentace.
Interne Kennung: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU 2025 III.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA PROVÁDĚNÍ DIAGNOSTIK VOZOVEK A VYHODNOCENÍ OBSAHU PAU 2025 III.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění diagnostiky (DGN) vozovek a průzkum zaměřený na přítomnost a množství polycyklických aromatických uhlovodíků (PAU). Výstupy z DGN a PAU budou podkladem pro zpracování projektové dokumentace. DGN a PAU silnice na oblasti Jih, které budou podkladem pro zpracování projektové dokumentace na rekonstrukci předmětného úseku pro část 4:III/4992 Lipov průtah
Interne Kennung: DNS III. - část 4