2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding van bedrijfswagens. Gemeente Waadhoeke
Beschreibung: Levering van bedrijfswagens in de gemeente Waadhoeke - Perceel 1: 6 stuks bestelbus voor 6 personen met gesloten laadruimte en 2 stuks bestelbus voor 3 personen met gesloten laadruimte en 3 stuks bestelauto voor 2 personen met gesloten laadruimte. - Perceel 2: 5 stuks bedrijfswagen voor 3 personen met open laadruimte en laad-/los inrichting; - Perceel 3: 4 stuks mini pic-up voor 2 personen met open laadruimte.
Interne Kennung: WH2025-07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bestelbus voor 6 pers. , Bestelbus voor 3 pers. en bestelauto voor 2 pers.
Beschreibung: 6 stuks bestelbus voor 6 personen met gesloten laadruimte en 2 stuks bestelbus voor 3 personen met gesloten laadruimte en 3 stuks bestelauto voor 2 personen met gesloten laadruimte. 6 stuks bestelbus voor 6 personen met gesloten laadruimte en 2 stuks bestelbus voor 3 personen met gesloten laadruimte en 3 stuks bestelauto voor 2 personen met gesloten laadruimte.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Bedrijfswagen met open laadruimte en laad-/los inrichting
Beschreibung: 5 stuks bedrijfswagen voor 3 personen met open laadruimte en laad-/los inrichting; 5 bedrijfswagens
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Mini Pic-up met open laadruimte
Beschreibung: 4 stuks mini pic-up voor 2 personen met open laadruimte. 4 stuks mini pic-up voor 2 personen met open laadruimte.
Interne Kennung: 3