2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nové sídlo radnice MČ Praha 10
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zajištění budovy určené pro výkon veřejné správy Městské části Praha 10, způsobilé k řádnému užívání jako sídlo radnice, a to včetně převodu vlastnického práva k této budově (a případně souvisejícím pozemkům) na zadavatele. Plnění může spočívat zejména ve výstavbě nové budovy, rekonstrukci existující budovy nebo převodu vlastnického práva k již existující budově, případně v jejich kombinaci, přičemž konkrétní řešení navrhne dodavatel ve své nabídce.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden, 70123000 Verkauf von Immobilien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Nové sídlo radnice MČ Praha 10
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku, a to za níže uvedených podmínek. V případě, že dojde k předčasnému ukončení smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení veřejné zakázky, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí za dodavatelem, s nímž byla původně uzavřena smlouva (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených ve své nabídce podané v zadávacím řízení a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. Pokud účastník zadávacího řízení, který bude osloven zadavatelem za účelem uzavření nové smlouvy, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí (a obdobně tímto způsobem postupovat vždy k dalšímu účastníkovi v pořadí, odmítne-li smlouvu uzavřít třetí účastník atd.). V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy/nově uzavřených smluv s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto ustanovení, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto ustanovení. Smlouva s dalším účastníkem v pořadí bude uzavřena za celkovou nabídkovou cenu dle nabídky tohoto dalšího účastníka.