2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku komunalnego przy ul. Marywilskiej 44D
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, tożsamym z przedmiotem Umowy, są roboty budowlane w ramach inwestycji Zamawiającego pn. Budowa budynku komunalnego przy ul. Marywilskiej 44D – etap I. Zakres prac obejmuje wybudowanie budynku komunalnego–mieszkalnego wielorodzinnego z biblioteką, przedszkolem, lokalem usługowym/handlowym, garażem podziemnym wraz z zagospodarowaniem terenu, z wyposażeniem stałym i ruchomym tego budynku, z infrastrukturą towarzyszącą opisaną w projekcie, budowę drogi pożarowej, budowę ciągów pieszych i placów, wyposażenie w elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci, słupki, urządzenia terenowe, z instalacjami i sieciami, nadto obejmującej wszystkie inne prace i dostawy oraz przebudowę schodów zewnętrznych przy budynku przy ul. Marywilskiej 44 wraz z wykonaniem podnośnika dla osób niepełnosprawnych, które umożliwią uzyskanie pozwolenia na użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1, Dokumentacja projektowa – załącznik nr 2, Wzór umowy – załącznik nr 7.
Interne Kennung: UD-II-WZP.271.6.2026.MBR/PN-Rb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z pkt 2.1