287631-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Personenkraftwagen – Dynamický nákupní systém na nákup automobilů pro potřeby Diecézní charity Brno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nákup automobilů pro potřeby Diecézní charity Brno
Beschreibung: Zadavatelem byl zaveden dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. ZZVZ pro účely zadávání dílčích veřejných zakázek (dále také jako „minitendry“) na dodávky spočívající v nákupu automobilů. Podrobné podmínky pro zadání dílčích veřejných zakázek (týkající se předmětu dílčí veřejné zakázky, místa a termínu plnění, technických požadavků na plnění, obchodních podmínek apod.) budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídek ke konkrétní dílčí veřejné zakázce ve smyslu § 141 odst. 1 ZZVZ. Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného dynamického nákupního systému bude dodání následujících typů automobilů: 1. Hatchback 2. Combi 3. MPV 4. Hybrid hatchback 5. Hybrid MPV 6. Plug-in hybrid hatchback 7. Plug-in hybrid MPV Zadavatel pro vyloučení pochybností uvádí, že předmětem plnění v rámci dílčí veřejné zakázky může být i jiný typ vozidla než uvedený v seznamu výše. Zadavatel výslovně uvádí, že dynamický nákupní systém není ve smyslu výše uvedeného dělen na kategorie ve smyslu § 138 odst. 1 ZZVZ. V této souvislosti zadavatel upozorňuje, že pro zařazení do dynamického nákupního systému dodavatel nemusí dodávat všechny typy automobilů uvedené v bodech 1. až 7. výše.
Vorherige Bekanntmachung: 445704-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém byl zaveden. Dodavatelé mohou podat žádost o zařazení do dynamického nákupního systému v souladu s § 140 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DNS