2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury systemów medycznych oraz EDM, Rozbudowa istniejących systemów szpitalnych wraz ze szkoleniami
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: - Dostawa systemu informatycznego HIS, - Rozszerzenie istniejącego katalogu elektronicznej dokumentacji medycznej o nowe wzory dokumentów zgodnie z wytycznymi Centrum e-Zdrowia. Wdrożenie funkcjonalności umożliwiających automatyczne przesyłanie dokumentacji do systemu P1 wraz z zapewnieniem zgodności z aktualnymi standardami wymiany danych medycznych, - Dostawa systemu archiwizacji i dystrybucji badań obrazowych PACS, - Integracja i wymiana danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI, wspomagających proces podejmowania decyzji diagnostyczno - leczniczych przez lekarza, - Dostawa oprogramowania i wdrożenie Laboratoryjnego Systemu Informatycznego LSI, Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym pkt. 5.1.11 ogłoszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 178150-2026
Interne Kennung: SP/07-ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138.4Pzp - postępowanie jest prowadzone w całości za pomocą środków komunikacji elektronicznej - skrócenie do 30 dni. Art. 138.2Pzp - w związku z koniecznością zakończenia realizacji zamówienia do 30 maja 2026r. zachodzi pilna konieczność udzielenia zamówienia - do 15 dni. Szczegółowe uzasadnienie skrócenia terminu składania ofert stanowi załącznik do protokołu postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 72263000 Software-Implementierung, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket