See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 (sześć) części.
Interne Kennung: DBFO-IV.WAO.4660.1.2.2025.ETL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy – CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA – komputer stacjonarny typu All-in-One – część Dzielnicy Mokotów: Czerniaków, Siekierki i Sadyba. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 235 sztuk komputerów stacjonarnych typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami (klawiatura i mysz). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy – CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA – komputer stacjonarny typu All-in-One – część Dzielnicy Mokotów: Sielce. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 364 sztuk komputerów stacjonarnych typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami (klawiatura i mysz). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One do szkół i placówek oświatowych w dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy – CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA – komputer stacjonarny typu All-in-One – część Dzielnicy Mokotów: Stegny. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 212 sztuk komputerów stacjonarnych typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami (klawiatura i mysz). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy – CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA – komputer stacjonarny typu All-in-One – część Dzielnicy Mokotów: Stary Mokotów. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 456 sztuk komputerów stacjonarnych typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami (klawiatura i mysz). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy – CZĘŚĆ V ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ V ZAMÓWIENIA – komputer stacjonarny typu All-in-One – część Dzielnicy Mokotów: Wierzbno i Ksawerów. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 489 sztuk komputerów stacjonarnych typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami (klawiatura i mysz). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All-in-One do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy – CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA
Beschreibung: CZĘŚĆ VI ZAMÓWIENIA – komputer stacjonarny typu All-in-One – część Dzielnicy Mokotów: Służew, Służewiec i Wyględów. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 487 sztuk komputerów stacjonarnych typu All-in-One wraz z oprogramowaniem i akcesoriami (klawiatura i mysz). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.