See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania dla RCKiK w Krakowie
Beschreibung: Usługa mycia okien w budynku przy ul. Rzeźniczej 11 oraz os. Na Skarpie 66a w Krakowie Usługa mycia każdego okna (obustronne mycie okna) wraz z doczyszczaniem ram okiennych i myciem parapetów okiennych wewnętrznych i zewnętrznych w budynkach przy ul. Rzeźniczej 11 oraz os. Na Skarpie 66a w Krakowie. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 5 - Istotne postanowienia umowne.
Vorherige Bekanntmachung: 113588-2026
Interne Kennung: ZP-02-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa mycia okien w budynku przy ul. Rzeźniczej 11 oraz os. Na Skarpie 66a w Krakowie. Usługa mycia każdego okna (obustronne mycie okna) wraz z doczyszczaniem ram okiennych i myciem parapetów okiennych wewnętrznych i zewnętrznych w budynkach przy ul. Rzeźniczej 11 oraz os. Na Skarpie 66a w Krakowie. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 5 - Istotne postanowienia umowne.