287786-2026 - Wettbewerb
Polen – Sektorale Forstplanung – Wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictw Rokita i Strzelce Krajeńskie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictw Rokita i Strzelce Krajeńskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictw Rokita i Strzelce Krajeńskie. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia ("SWZ") wraz z załącznikami. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Postępowanie podzielone na 2 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub większą ilość części. Oferta złożona na daną część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W odniesieniu do obu części przedmiotu zamówienia (Części nr 1 i Części nr 2) Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia, które obejmują następujące prace: a) Zakładanie powierzchni typologicznych podstawowych i pomocniczych, b) Kartowanie jednostek siedliskowych. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W odniesieniu do obu części (Części nr 1 i 2), Zamawiający zgodnie z art. 95 PZP wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegające na: 1) Zakładanie powierzchni typologicznych podstawowych i pomocniczych, 2) Kartowanie jednostek siedliskowych - jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy.
Interne KennungZS.270.2.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSpecyfikacja Warunków Zamówienia ("SWZ") stanowi Dokumenty Zamówienia ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wartość szacunkowa, wskazana w pkt. 2.1.3 ogłoszenia o zamówieniu jest sumą wartości dwóch części (1-2), tj.: zamówienia w zł netto i przewidywanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 PZP w wysokości do 50% zamówienia podstawowego w PLN. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Szczegółowy wykaz oświadczeń oraz podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zawarty jest w SWZ. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Z uwagi na ograniczoną ilość znaków w ogłoszeniu o zamówieniu, Zamawiający informuje, że szczegółowe informacje zawarte są w SWZ. Dotyczy to: szczegółów procedury, warunków udziału w postępowaniu, podstaw wykluczenia z postępowania, podmiotowych środków dowodowych składanych przez Wykonawcę na wezwanie Zamawiającego, komunikacji poprzez Platformę e-Zamówienia, sposobu składania ofert, RODO
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 71351500 Bodenuntersuchungen, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 („Rokita”): wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Rokita
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Rokita. ____________________________________________________________________________________________________________________ Zakres prac obejmuje rozpoznanie i zinwentaryzowanie siedlisk, które zgodnie z Instrukcją Urządzania Lasu („IUL”) są wyrażone następującymi jednostkami siedliskowymi: gleba, typ siedliskowy lasu, stan siedliska, zespół lub zbiorowisko roślinne wraz z przyporządkowaniem do nich siedlisk przyrodniczych, typem drzewostanu. Szczegółowy zakres prac, jakie w ramach przedmiotu zamówienia ma wykonać Wykonawca zawarty jest w następującym dokumencie:a) Instrukcji Urządzania Lasu (dalej: IUL) stanowiącej załącznik do Zarządzenia nr 116 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 14 grudnia 2023 r. w sprawie wprowadzenia „Instrukcji Urządzania Lasu” w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe (ZU.0210.1.2023), ze szczególnym uwzględnieniem zapisów zawartych w części II. ____________________________________________________________________________________________________________________ Wymienione dokumenty dostępne są pod adresem: (http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/uregulowania_wewnetrzne). ____________________________________________________________________________________________________________________ Wyżej wskazane dokumenty dostępne są pod adresem: https://www.lasy.gov.pl/pl/pro/publikacje/copy_of_gospodarka-lesna ____________________________________________________________________________________________________________________ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w pkt 3 SWZ
Interne KennungCzęść nr 1 - opracowanie Nadleśnictwo Rokita
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje Prawa Opcji
LosLOT-0002
TitelWykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie opracowania siedliskowego dla Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie. ____________________________________________________________________________________________________________________ Zakres prac obejmuje rozpoznanie i zinwentaryzowanie siedlisk, które zgodnie z Instrukcją Urządzania Lasu („IUL”) są wyrażone następującymi jednostkami siedliskowymi: gleba, typ siedliskowy lasu, stan siedliska, zespół lub zbiorowisko roślinne wraz z przyporządkowaniem do nich siedlisk przyrodniczych, typem drzewostanu. Szczegółowy zakres prac, jakie w ramach przedmiotu zamówienia ma wykonać Wykonawca zawarty jest w następującym dokumencie:a) Instrukcji Urządzania Lasu (dalej: IUL) stanowiącej załącznik do Zarządzenia nr 116 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 14 grudnia 2023 r. w sprawie wprowadzenia „Instrukcji Urządzania Lasu” w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe (ZU.0210.1.2023), ze szczególnym uwzględnieniem zapisów zawartych w części II. ____________________________________________________________________________________________________________________ Wymienione dokumenty dostępne są pod adresem: (http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/uregulowania_wewnetrzne). ____________________________________________________________________________________________________________________ Wyżej wskazane dokumenty dostępne są pod adresem: https://www.lasy.gov.pl/pl/pro/publikacje/copy_of_gospodarka-lesna ____________________________________________________________________________________________________________________ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w pkt 3 SWZ
Interne KennungCzęść nr 2 - opracowanie Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie