See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Základní a mateřská škola v Karolince – stavební úpravy“
Beschreibung: Hlavní cíl a účel zakázky Předmětem veřejné zakázky je modernizace a optimalizace stravovacího provozu na stávajícím půdorysu. Předmětem projektu je modernizace kuchyně ZŠ a MŠ Karolinka. V rámci projektu dojde primárně k obměně stávajícího vybavení kuchyně za modernější a energeticky výrazně méně náročné spotřebiče sloužící k přípravě jídel, a rovněž ke stavebním úpravám prostorů kuchyně (rekonstrukce vzduchotechniky a další stavební úpravy – příčky, dlažby, obklady, sokly, hydroizolace, podlahy, rozvody vody a elektřiny).
Interne Kennung: Město Karolinka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části: Část 1 – Základní a mateřská škola v Karolince – dodávka technologie kuchyně Část 2 – Základní a mateřská škola v Karolince – stavební úpravy – stavební práce
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Princip úspor spočívá v nasazení multifunkčních technologií. Menší počet kusů moderní varné technologie zajistí vyšší rychlost přípravy a zásadně vyšší energetickou účinnost.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Stavební a dispoziční úpravy Dotčené prostory projdou kompletní rekonstrukcí zahrnující nové povrchy a nové rozvody všech médií. Dispoziční změny řeší odstranění nedostatků stávajícího provozu a optimalizaci hygienických smyček: ● Vstup a komunikace: Úprava vstupu do objektu (zrušení rampy a nakloněné plošiny). Stavební oddělení varny, čímž vznikne nová manipulační chodba zajišťující čistý přístup do kanceláře a do umývárny stolního nádobí. Transport transportních obalů a jídlonosičů tak bude probíhat výhradně mimo prostory varny. Pro výdej jídlonosičů je zřízena nová místnost (1.28). ● Skladování a příprava surovin: Vybudování dvou suchých skladů (nepotravinový a potravinový) a sdíleného chladicího/mrazicího boxu. Zřízení samostatných chladicích zařízení pro kritické suroviny (lednice na syrové maso, chladicí skříň na kořenovou zeleninu v hrubé přípravně). Stavební oddělení přípravny masa; příprava ostatních surovin je řešena oddělenými úseky ve varně. ● Mytí nádobí: Zázemí pro výdej a mytí stolního nádobí zůstává ve stávající dispozici, je však nově stavebně odděleno od varny (důvodem je regulace větrání a zamezení křížení čistých a nečistých provozů, např. při příjmu transportních nádob z MŠ). ● Zázemí personálu: Úprava sociálního zázemí včetně zřízení nové oddechové místnosti s přímým přístupem z varny.
Interne Kennung: Město Karolinka - 2
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten