See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrastní látky pro rentgenová vyšetření
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek kontrastních látek pro rentgenová vyšetření, a to po dobu trvání rámcové dohody ode dne nabytí její účinnosti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: V08AB RTG-kontrastní látky s obsahem jódu 400 mg I/ml INJ SOL
Interne Kennung: Část 5
Los: LOT-0004
Titel: V08AB RTG-kontrastní látky s obsahem jódu 370 mg I/ml INJ SOL
Interne Kennung: Část 4
Los: LOT-0003
Titel: V08AB RTG-kontrastní látky s obsahem jódu 350 mg I/ml INJ SOL
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0001
Titel: V08AB RTG-kontrastní látky s obsahem jódu 300 mg I/ml INJ SOL
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: V08AB RTG-isoosmolární kontrastní látky s obsahem jódu 320 mg l/ml INJ SOL
Interne Kennung: Část 2