2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlijn Ambtelijk Vakmanschap
Beschreibung: De provincie zoekt opdrachtnemers die leerinterventies voor de leerlijn Ambtelijk Vakmanschap ontwikkelen, uitvoeren en evalueren. Het doel van deze aanbesteding is om vanaf september 2025 een breed en toegankelijk moduleaanbod vanuit de leerlijn Ambtelijk Vakmanschap aan te bieden. Dit aanbod moet ambtenaren helpen. €1.500.000 per jaar.
Interne Kennung: C2343554
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Persoonlijk en professioneel leiderschap
Beschreibung: Dit perceel richt zich op de ontwikkeling van ambtenaren als vakbekwame en bewuste professionals die verantwoordelijkheid nemen voor hun werk en rol. De focus ligt op reflectie, effectief handelen en het versterken van vaardigheden om met impact te werken in een bestuurlijke en maatschappelijke context. Vanuit deze basis kun je met vertrouwen, scherpte en overtuiging bijdragen aan besluitvorming en samenwerking.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2x met 1 jaar
Los: LOT-0002
Titel: Samenwerken: interpersoonlijk en organisatorisch
Beschreibung: Succesvol werken in een politiek-bestuurlijke organisatie vraagt om effectieve samenwerking, zowel binnen als buiten de organisatie. Ambtenaren opereren in een krachtenveld met collega’s, bestuurders, maatschappelijke partners en inwoners. Dit vraagt om de juiste vaardigheden in samenwerking, verbindend werken en het kunnen schakelen tussen verschillende belangen en perspectieven.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Context: bredere omgeving, politieke dynamiek en transities
Beschreibung: De grote maatschappelijke opgaven vragen om een flexibele en netwerkende overheid. Dit vereist van ambtenaren dat zij begrijpen hoe transities werken en actief bijdragen aan het samen met andere partijen vormgeven van (systeem)verandering. Werken in deze dynamische context vraagt daarnaast om politiek-bestuurlijke sensitiviteit. Ambtenaren moeten inzicht hebben in de NSOB-rollen van de overheid en het sturingsraamwerk om strategisch en wendbaar te handelen als middenbestuur in deze veranderlijke omgeving.
Interne Kennung: 3