2. Verfahren
Verfahren
Titel: DBM Overeenkomst Warmtepompsystemen
Beschreibung: Ontwerpen, Leveren, installeren, bedrijfsklaar opleveren en langjarig onderhouden van 1 of meerdere Warmtepompsystemen tbv van Warmtestation Heechterp in 2027/2028 en eventueel Warmtestation Middelsee in 2029 1 tot 5 warmtepompsystemen van tussen de 1 en 2,5 mW. Initiele opdracht betreft 1 + 1 Warmtepompsystemen voor Warmtestation heechterp. Aanvullende werkzaamheden kunnen mogelijk worden toegevoegd aan de opdracht indien dit past binnen het inkoopbeleid en doelmatig is voor het gehele project 'realiseren warmtestation'
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad. ARW 2016 is van toepassing, betreft mededingingsprocedure met onderhandeling. eerst gedetailleerde initiële aanbieding, daarna verificatie en onderhandeling, gevolgd door een BAFO (best and final offer). Na voorlopige gunning volgt een concretiseringsfase, met name voor de ontwerpkeuzes en de onderhoudscomponent
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dit betreft componenten die op de levergrenzen van de scope in de Technische Omschrijving zitten, waarbij het met voort scheidend inzicht alsnog beter tot de scope van het warmtesysteem geplaatst kan worden.