See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa atramentów do Systemu druku zwojowego cyfrowego wielobarwnego Canon, Model ColorStream 8200
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych atramentów do System druku zwojowego cyfrowego wielobarwnego Canon, Model ColorStream 8200. Zamawiana ilość Atramentów ogółem: 700 butli, w tym kolor: a) Czarny - Black (K) – 450 butli, b) Kolory - Color (CMY) – 250 butli: - cyan – 84 butle, - magenta – 83 butle, - yellow – 83 butle. 2.Nie dopuszcza się przekroczenia zamawianej ilości określonej w pkt 1. 3.Zamawiający zastrzega sobie możliwość: a) dowolnej wymiany ilościowej Atramentów w ramach kolorów wymienionych w pkt 1 lit. b), b) rezygnacji z realizacji zamówienia do 50 % ogółem zamawianej ilości Atramentów. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 84950-2026
Interne Kennung: 993200.271.191.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22600000 Tinte
5. Los
Los: LOT-0001