See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modelstudie Veurne-Ambacht ifv verhoging waterbeschikbaarheid en -veiligheid
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht betreft een modelstudie voor het gebied Veurne Ambacht (deel van de Westkustpolder) in functie van verhoging van waterbeschikbaarheid en waterveiligheid binnen dit watersysteem. Aan de hand van verzamelde gegevens inzake het bestaande oppervlaktewaterregime zal een gebiedsdekkend oppervlaktewatermodel opgemaakt en gekalibreerd worden waarmee vervolgens beheerstrategieën in functie van gewenst grond- en oppervlaktewaterregime uitvoerig geananalyseerd en beschreven dienen te worden.
Interne Kennung: L 3670 S 0017 B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: L 3670 S 0017 B - 1
Interne Kennung: 1