2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Food en Non-Food Horeca Sportbedrijf
Beschreibung: De Opdracht die Aanbestedende Dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten en ziet toe op: Levering van Food en Non-Food Horeca Sportbedrijf op verschillende sportlocaties. Voor de gehele looptijd van de Overeenkomst (inclusief verlenging) dienen de verschillende sportlocaties voorzien te worden van food en non food producten (horeca). Hiermee komt de geraamde waarde van de totale overeenkomst neer op € 1.200.000,-- (excl. BTW). Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025/003/SPB/MV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Selecteren van één opdrachtnemer. De Inschrijver die in aanmerking komt voor gunning van de Opdracht is de Inschrijver die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving heeft ingediend op basis van de Beste Prijs-Kwaliteitverhouding. De beoordeling om te bepalen welke Inschrijving kan worden aangemerkt als inschrijving met de Beste Prijs-Kwaliteitverhouding, vindt plaats op basis van het principe ‘gunnen op waarde’. De waarde die per gunningswens aan de inschrijving wordt toegekend, is de waarde die van de totale inschrijfprijs zoals vermeld op het prijzenblad wordt afgetrokken. Hierdoor ontstaat een vergelijkingsprijs.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Food en Non-Food Horeca Sportbedrijf
Beschreibung: De opdracht wordt aanbesteed in één perceel. Dit betreft de levering van Food en Non-Food Horeca op diverse sportlocaties in de gemeente Tilburg -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd.