288023-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kraftstoff mit Ethanol – Rámcová dohoda na bezhotovostní odběr benzinu E10 u čerpací stanice formou karet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na bezhotovostní odběr benzinu E10 u čerpací stanice formou karet
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření RÁMCOVÉ DOHODY S JEDNÍM DODAVATELEM (ÚČASTNÍKEM), kdy na základě uzavřené Rámcové dohody budou vybranému účastníku zadávány dílčí veřejné zakázky. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek budou průběžné bezhotovostní odběry pohonných hmot – konkrétně benzinu E10 – formou karet z jedné čerpací stanice umístěné na území statutárního města Hradce Králové v předpokládaném množství 46.500 litrů za jeden kalendářní rok (tento předpoklad vychází z dosavadního skutečného odběru benzinu Zadavatelem za poslední tři roky předcházející vyhlášení této Veřejné zakázky), a to dle skutečných potřeb Zadavatele. Odběrateli pohonných hmot budou zejména zaměstnanci Zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung613720-2024
Interne Kennung124102
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132300 Kraftstoff mit Ethanol
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření RÁMCOVÉ DOHODY S JEDNÍM DODAVATELEM (ÚČASTNÍKEM), kdy na základě uzavřené Rámcové dohody budou vybranému účastníku zadávány dílčí veřejné zakázky. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek budou průběžné bezhotovostní odběry pohonných hmot – konkrétně benzinu E10 – formou karet z jedné čerpací stanice umístěné na území statutárního města Hradce Králové v předpokládaném množství 46.500 litrů za jeden kalendářní rok (tento předpoklad vychází z dosavadního skutečného odběru benzinu Zadavatelem za poslední tři roky předcházející vyhlášení této Veřejné zakázky), a to dle skutečných potřeb Zadavatele. Odběrateli pohonných hmot budou zejména zaměstnanci Zadavatele. Toto oznámení se týká zakázek zadaných na základě Rámcové dohody ve IV. čtvrtletí roku 2025