2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické zajištění Znojemského historického vinobraní 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na zajištění technického zajištění kulturní akce Znojemské historické vinobraní v roce 2026 rozsahu a podle SMLOUVY a SPECIFIKACE. Technické zajištění kulturní akce se rozumí zejména provedení a zajištění těchto činností: - technické zajištění, - bezpečnostní služby, - zajištění cateringu, - prodej vstupenek v době konání Znojemského historického vinobraní. Jiné požadavky zadavatele pro plnění veřejné zakázky - Poskytovatel je při plnění povinností vyplývajících ze smlouvy povinen postupovat samostatně, odborně a s vynaložením veškeré potřebné péče k dosažení optimálního výsledku plnění smlouvy. Poskytovatel je povinen řídit se při plnění smlouvy příslušnými předpisy a je rovněž vázán odůvodněnými pokyny objednatele, které mu budou zadávány v průběhu plnění této smlouvy. Poskytovatel je povinen upozornit objednatele na nevhodnou povahu těchto pokynů. - Poskytovatel je povinen zajistit pro plnění smlouvy odborně způsobilý pracovní tým v dostatečném rozsahu. - Poskytovatel je povinen proškolit své výkonné pracovníky o nedotknutelnosti věcí objednatele. Poskytovatel odpovídá za to, že jakékoliv věci objednatele nebudou poskytovatelem ani jeho výkonnými pracovníky odcizeny, zničeny nebo zneužity. Poskytovatel je povinen zajistit, aby jeho výkonní pracovníci byli s touto povinností seznámeni. Porušení jakékoli povinnosti dle tohoto článku se považuje za podstatné porušení smlouvy a může být důvodem pro odstoupení od smlouvy ze strany objednatele. - Veškeré věci nalezené při provádění prací smlouvou sjednaných je poskytovatel povinen předat objednateli. - Poskytovatel bude chránit majetek objednatele a bude plně zodpovědný za škody, které vznikly z jeho činnosti v souvislosti s plněním předmětu smlouvy. Způsobí-li poskytovatel při provádění prací škodu na majetku objednatele, bude zodpovědný za nápravu takové škody na vlastní náklady. Možnost poskytnutí náhrady cestou pojistného plnění z příslušné pojistky poskytovatele tím není dotčeno. Poskytovatel je odpovědný za škodu na majetku i na zdraví, kterou při plnění povinností ze smlouvy způsobí třetím osobám. - Poskytovatel je povinen zajistit, aby plněním povinností dle smlouvy nenarušoval provozem okolí, a to zejména hlukem, prachem, zápachem či chybnou organizací práce. Při plnění povinností ze smlouvy bude poskytovatel provádění jednotlivých prací koordinovat s provozem a plněním úkolů objednatele. - Poskytovatel je povinen při plnění sjednaném smlouvou provádět nutná opatření proti vzniku požáru, havárie rozvodů elektrické energie případně vodovodního řádu a zabezpečit veškeré své činnosti tak, aby byly vždy dodržovány předpisy BOZP, hygieny práce, protipožární ochrany a hygieny životního prostředí. - Poskytovatel se zavazuje s veškerým svým odpadem nakládat jako jeho původce.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadání veřejné zakázky ve zjednodušeném režimu je zadavatelem stanoveno jako jednokolové zadávací řízení tzn. že zadavatel neuplatní § 129a odstavec (4) Zákona a nebude již s účastníky zadávacího řízení (dále jen „účastník“ nebo „účastníci“) jednat. Dodavatelé podávají písemnou nabídku, v níž současně prokazují splnění podmínky účasti.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1