See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KPO 1 – 1.2 - Rozbudowa zespołu budynków WSSK na potrzeby Zakładu Patomorfologii oraz Poradni onkologicznych wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia - Zakup wyposażenia meblowego zabudowa
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia meblowego (wraz z jego transportem, montażem i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, znajdującym się na terenie jego siedziby, realizowanego w ramach zadania: Rozbudowa zespołu budynków WSSK na potrzeby Zakładu Patomorfologii oraz Poradni onkologicznych wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia - Zakup wyposażenia meblowego zabudowa, wraz z ich transportem, montażem i ustawieniem w pomieszczeniach zlokalizowanych w siedzibie Zamawiającego we Wrocławiu. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z specyfikacją rodzajowo - ilościową zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 155455-2026
Interne Kennung: Szp-241/FZ-002/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Szafa wentylowana - przeszklona – 10 szt.
Interne Kennung: 1.Szp-241/FZ-002/2026
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Szafa na odczynniki – 10 szt.
Interne Kennung: 2.Szp-241/FZ-002/2026
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – System obrazowania makroskopowego – 2 szt.
Interne Kennung: 3.Szp-241/FZ-002/2026
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Szafa wentylowana - przeszkolona – 4 szt.
Interne Kennung: 4.Szp-241/FZ-002/2026
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Szafa wentylowana przelotowa – 1 szt.
Interne Kennung: 5.Szp-241/FZ-002/2026
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Stół odstawczy wentylowany – 1 szt.
Interne Kennung: 6.Szp-241/FZ-002/2026
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Szafa archiwizacyjna na kasetki – 10 szt.
Interne Kennung: 7.Szp-241/FZ-002/2026
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Szafa archiwizacyjna na szkiełka – 5 szt.
Interne Kennung: 8.Szp-241/FZ-002/2026