2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een multidisciplinairontwerpteam met oog op de vernieuwing van de zorgsite ‘De Pottelberg’ en de zorgsite ‘Sint Carolus’ voor de vzw Groep Zorg H. Familie Kortrijk
Beschreibung: Aanstelling van een multidisciplinair ontwerpteam met oog op de vernieuwing van de zorgsite ‘De Pottelberg’ en de zorgsite ‘Sint Carolus’ voor de vzw Groep Zorg H. Familie Kortrijk
Interne Kennung: MPOZ-Kortrijk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MPOZ-Kortrijk - 1
Interne Kennung: 1