288132-2026 - Ergebnis
Tschechien – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Dodávky kancelářského nábytku pro resort ČÚZK pro roky 2024 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky kancelářského nábytku pro resort ČÚZK pro roky 2024 - 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka kancelářského nábytku (dále také „zboží“) pro zadavatele uvedené v příloze č. 1 ZD na období 2 let. Podrobná specifikace předmětu plnění, technických podmínek a požadavků centrálního zadavatele na dodávky kancelářského nábytku je uvedena v příloze č. 2 ZD - Technická specifikace. Dodávka kancelářského nábytku, která je předmětem této veřejné zakázky zahrnuje případnou výrobu, dodání na místo určení, montáž a instalaci nábytku, včetně likvidace obalového materiálu v místě plnění dle požadavků zadavatele. V případě, že zadávací podmínky veřejné zakázky obsahují přímý nebo nepřímý odkaz na určité dodavatele nebo výrobky, nebo patenty a vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu mající vztah ke konkrétnímu dodavateli, jedná se o pouhé vymezení předpokládané charakteristiky a účastník zadávacího řízení je oprávněn navrhnout i jiné, technicky a kvalitativně srovnatelné řešení, které však musí v plném rozsahu splňovat požadavky centrálního zadavatele uvedené v této ZD, resp. v jejich přílohách.
Vorherige Bekanntmachung57651-2026
Interne KennungČÚZK-047234/2024-13
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001