288133-2026 - Ergebnis
Tschechien – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – UK2LF – Simulátor pro nácvik laparoskopických operací
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK2LF – Simulátor pro nácvik laparoskopických operací
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 8 identických kusů výukových simulátorů (dále také „trenažér“) pro nácvik laparoskopických operací. Trenažér musí umožňovat nácvik základních chirurgických dovedností, používání laparoskopických nástrojů, nácvik laparoskopického šití a stříhání, manipulace s předměty a orientaci v prostoru. Trenažér musí být vybaven nastavitelným mechanismem pro upevnění cvičných objektů na pracovní ploše trenažéru. Trenažér umožňuje nácvik několika stupňů obtížnosti, přímým pohledem do operačního pole nebo prostřednictvím zobrazení na integrovaném monitoru s možností připojení externího zobrazovacího zařízení. Výukový simulátor je určen pro výuku na Chirurgické klinice 2. LF UK a FN Motol.
Interne KennungUK2LF – Simulátor pro nácvik laparoskopických operací
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
LosLOT-0001