288136-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa różnych artykułów medycznych dla potrzeb Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnych artykułów medycznych dla potrzeb Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawa różnych artykułów medycznych dla potrzeb Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim - w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ – w Formularzu asortymentowo-cenowym. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 55 pakietów (części) i obejmuje: Pakiet nr 1 - Worek stomijny Pakiet nr 2 – Woreczek laparoskopowy i wkłady do ssaka Pakiet nr 3 – Asortyment zabiegowo-operacyjny 1 Pakiet nr 4 - Uchwyt do koagulacji i elektroda neutralna Pakiet nr 5 - Jednorazowe dreny, katetery Pakiet nr 6 – Różne artykuły medyczne 1 Pakiet nr 7 – Igły Pakiet nr 8 – Cewniki 1 Pakiet nr 9 – Wyroby do tlenoterapii Pakiet nr 10 – Różne artykuły medyczne 2 Pakiet nr 11 – Asortyment zabiegowo-operacyjny 2 Pakiet nr 12 – Papiery medyczne Pakiet nr 13 - Asortyment do linii infuzyjnej Pakiet nr 14 – Strzykawki do gazometrii Pakiet nr 15 – Kaniule i koreczki Pakiet nr 16 – Aparat do przetaczania krwi i przyrząd do przetaczania płynów Pakiet nr 17 – Zestawy do gastrostomii Pakiet nr 18 – Sondy 1 Pakiet nr 19 - Artykuły pomocnicze Pakiet nr 20 – Asortyment dodatkowy Pakiet nr 21 – Kołnierze i folia termiczna Pakiet nr 22 – Drobny sprzęt medyczny Pakiet nr 23 – Asortyment do pracowni TK Pakiet nr 24 – Wzierniki uszne Pakiet nr 25 – System próżniowy jednorazowego użytku do pobierania krwi Pakiet nr 26 – Szyny ortopedyczne Pakiet nr 27 - Wkłady workowe Pakiet nr 28– Ustniki i turbiny do spirometrii Pakiet nr 29 – Asortyment do pracowni endoskopowej Pakiet nr 30 – Haczyki do przebijania błony Pakiet nr 31 – Asortyment noworodkowy Pakiet nr 32 – Asortyment na Blok Operacyjny 1 Pakiet nr 33 – Zestaw do zamykania małych ran Pakiet nr 34 - Pakiet noworodkowy Pakiet nr 35 – Artykuły ochronne jednorazowego użytku Pakiet nr 36 – Elektrody Pakiet nr 37 - Elektrody dla dzieci Pakiet nr 38– Akcesoria do aparatu MedinCNO Pakiet nr 39 – Osłony na przewody, folie chirurgiczne Pakiet nr 40 – Asortyment na Blok Operacyjny 2 Pakiet nr 41 – Maski Pakiet nr 42 – Fartuch zabiegowy Pakiet nr 43 – Maska tlenowa z rezerwuarem Pakiet nr 44 – Serwety Pakiet nr 45 – Pakiet do znieczuleń Pakiet nr 46 – Zestaw do zbiórki pokarmu do laktatorów Symphony Pakiet nr 47 - Torebka na płyny stożkowa Pakiet nr 48– Kateter do histerosalpingografii Pakiet nr 49 – Pętle Pakiet nr 50 – Pas do unieruchamiania dla dorosłych Pakiet nr 51 – Anoskop jednorazowy ścięty koniec Pakiet nr 52 – Dreny do pompy histeroskopowej Pakiet nr 53 – Ustnik z klipsem piankowym Pakiet nr 54 – Naczynia z pulpy celulozowej Pakiet nr 55 – Zestaw do godzinowej zbiórki moczu 3. Wykonawca powinien zaoferować wyroby medyczne, które zostały dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z wymogami: 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG, 2) ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 974 z późn. zm.), 3) rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 5 listopada 2010 r. w sprawie sposobu kwalifikacji wyrobów medycznych (Dz. U. z 2010 r. Nr 215, poz. 1416). 4. Określone w Załączniku Nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy ilości są wielkością szacunkową, nie są wiążące dla Zamawiającego. Szacunkowe ilości mogą ulec zmianie w zależności od faktycznych potrzeb szpitala. Wykonawcy z tego tytułu nie będą przysługiwały żadne roszczenia wobec Zamawiającego. Zamawiający zobowiązuje się zrealizować nie mniej niż 50% wartości umowy. 5. Termin ważności oferowanego asortymentu nie krótszy niż 24 miesiące od daty dostawy do magazynu Zamawiającego. Wyjątek stanowi Pakiet nr 25, gdzie termin ważności przedmiotu zamówienia wynosi min. 9 miesięcy. 6. Wykonawca pokrywa koszty transportu, odpowiada za prawidłowe warunki przewozu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami oraz zapewnia rozładunek do magazynu Zamawiającego. 7. Wykonawca zobowiązuje się do sukcesywnego dostarczania przedmiotu zamówienia w terminie określonym przez Wykonawcę w druku oferty (wymagany termin dostawy od 1 do 5 dni roboczych). Do dostawy należy dołączyć fakturę w formie papierowej, bądź inny dokument pozwalający sprawdzić przedmiot umowy zgodnie z zamówieniem. 8. Dostawy przedmiotu zamówienia powinny odbywać się w godzinach pracy NCM tj. od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godz. 8.00-15.00. 9. Zamawiający dopuszcza wycenę produktów w opakowaniu innej wielkości niż żądana w Formularzu asortymentowo-cenowym – Załącznik Nr 2. 10. Ilość opakowań należy odpowiednio przeliczyć zgodnie z w/wym. formularzem. W przypadku, gdy z przeliczeń wychodzi ilość ułamkowa należy wpisać ilość do dwóch miejsc po przecinku. Jeżeli parametr miejsca setnego jest poniżej 5 to parametr dziesiętny zaokrągla się w dół, jeśli parametr miejsca setnego jest 5 i powyżej to parametr dziesiętny zaokrągla się w górę. 11. Dokonując odpowiedniego przeliczenia Wykonawca skreśla ilość opakowań podaną przez Zamawiającego i dopisuje wyliczoną ilość opakowań.
Vorherige Bekanntmachung: 256248-2024
Interne Kennung: 6/DZ/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser, 33141610 Sammelbeutel, 33141620 Sanitätspacks, 33141640 Dränvorrichtungen, 33157110 Sauerstoffmasken
5. Los
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Artykuły pomocnicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawa różnych artykułów medycznych dla potrzeb Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – w Formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - Artykuły pomocnicze