2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posypová sůl
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka posypové soli pro zimní údržbu komunikací, zrnitost M, volně ložené s protispékacím přípravkem včetně přepravy oplachtovanými sklápěcími auty do skladu kupujícího. Posypová sůl musí splňovat následující požadavky: - posypová sůl - chemické označení NaCl (chlorid sodný), požadovaná zrnitost 0,2-5 mm, doložená síťovou analýzou v celém objemu dodávky, - dodavatel musí použít materiály a výrobky pouze nové v 1. jakostní třídě, v odpovídající kvalitě, schválené pro použití v ČR a splňující dle platných právních předpisů předepsané vlastnosti, doložené prohlášením o shodě a certifikáty, - posypová sůl musí obsahovat protispékací přípravek, - záruka nespékavosti nabízené soli musí být v délce minimálně 2 roky, s uvedením názvu a množství použitého prostředku proti spékavosti, - Posypová sůl nesmí obsahovat více než 5 váhových procent prachových částic pod 0,16 mm (viz. Vyhláška č. 104/1997 Sb. MDS), což bude doloženo doklady o provedení sítové analýzy dle této vyhlášky a chemického rozboru podle standardu pro chemické a rozmrazovací materiály. Předpokládané množství v rámci doby plnění činí 7.500 tun.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01/VZZ/2025