288227-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Umweltmanagement – CARBONBID
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCARBONBID
BeschreibungCarbonbid is een Europese aanbesteding van het Havenbedrijf Rotterdam N.V. Havenbedrijf Rotterdam N.V. streeft ernaar dat de Rotterdamse haven haar broeikasgasuitstoot vermindert. We willen dat dit samen gaat met het behoud van een aantrekkelijk investeringsklimaat. Carbonbid is een nieuw initiatief met als doel: Het reduceren van zo veel mogelijk broeikasgassen in het havenemissiegebied vóór 1 januari 2030.
Interne KennungCarbonbid
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrenszie de aanbestedingsdocumenten voor de beschrijving van de procedure, welke uit meerdere fases bestaat.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz, 90731000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Luftverschmutzung, 90731100 Luftqualitätsmanagement
5. Los
LosLOT-0000