See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa trenażerów jako wyposażenie do Centrum Symulacji Medycznych na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa trenażerów jako wyposażenie do Centrum Symulacji Medycznych na cele Wydziału Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zwanych dalej w SWZ Pakietami. 2. Nazwa Pakietów: Pakiet 1 – Dostawa trenażera porodowego; Pakiet 2 – Dostawa trenażera miednicy do badania USG dopochwowego i przezbrzusznego; Pakiet 3 – Dostawa trenażera do badania USG płodu; Pakiet 4 – Dostawa trenażera do nauki szycia chirurgicznego. W związku z tym, każdy wyspecyfikowany w SWZ Pakiet (4), należy traktować, jako oddzielny przedmiot zamówienia (oddzielne zamówienia), wszelkie postanowienia znajdujące się w SWZ dotyczące oferty należy rozumieć jako oferty częściowej. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń w zakresie liczby pakietów zamówienia, na które wykonawca może złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby pakietów, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi odpowiednio Załącznik nr 2.1 - 2.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych (Załącznik nr 2.1 – 2.4 do SWZ) są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. 4. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów. 5.W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania funkcjonalne i techniczne Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w SWZ - ROZDZIAŁ VIII WYKAZ PODMIOTOWYCH I PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH § 2 Przedmiotowe środki dowodowe. 6. Zamawiający nie żąda zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający nie żąda wadium. 7. Zamawiający nie udzieli zamówienia wykonawcy, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 ze zm.). W niniejszym postępowaniu mają zastosowanie zakazy dotyczące podwykonawców, dostawców oraz podmiotów trzecich określone w Rozporządzeniu, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym. 8. RODO: ▪ administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Warszawski ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa; ▪ inspektorem ochrony danych osobowych w Uniwersytecie Warszawskim jest Pan Dominik Ferenc, kontakt: tel: 22 55 22 042; ▪ Pani/Pana dane osobowe iod@adm.uw.edu.pl,przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale II § 2 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 92511-2026
Interne Kennung: POUZ -361/338/2025/WM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Dostawa trenażera porodowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.1do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Dostawa trenażera miednicy do badania USG dopochwowego i przezbrzusznego;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi odpowiednio Załącznik nr 2.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.2 do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Dostawa trenażer do badania USG płodu;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi odpowiednio Załącznik nr 2.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.3 do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Dostawa trenażer do nauki szycia chirurgicznego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Formularzu wymagań technicznych, który stanowi Załącznik nr 2.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Formularz wymagań technicznych jest składową OFERTY i nie podlega uzupełnieniu. Wszystkie podane parametry techniczne podane w Formularzu wymagań technicznych - Załącznik nr 2.4 do SWZ są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować sprzęt o parametrach technicznych wyższych, lecz nie gorszych od wskazanych przez zamawiającego. Do oceny parametrów technicznych będą brane pod uwagę wszystkie parametry techniczne danego sprzętu. Oferowany sprzęt nie może naruszać zasady DNSH (Do No Significant Harm), tj. nie może powodować znaczących szkód dla środowiska w zakresie: łagodzenia zmian klimatu, adaptacji do zmian klimatu, zasobów wodnych i morskich, gospodarki o obiegu zamkniętym, zapobiegania zanieczyszczeniom, bioróżnorodności i ekosystemów.