2. Verfahren
Verfahren
Titel: Supply of Contact Chip Modules //Dodávky kontaktních čipových modulů
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele vyrobit a kontaktní čipové moduly s operačním systémem založeným na Java Card a Global Plaform platformě včetně aplikace za účelem dalšího zpracování identifikačních karet, a to v souladu s návrhem smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace (dále jen „návrh smlouvy“). Detailní popis předmětu plnění této veřejné zakázky je podrobně vymezen v návrhu smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung: 272466-2023
Interne Kennung: STC/12188/ÚSV/2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31712354 Transistorchips
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Supply of Contact Chip Modules // Dodávky kontaktních čipových modulů