288280-2026 - Ergebnis
Tschechien – Baumpflege – Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění těžebních činností 2020+ (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung35921-2019
Interne Kennung099/2019/142
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0018
TitelVýzva k podání nabídek č. 42 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště 2025 č.4
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 42 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště 2025 č.4
Interne Kennung099/2019/142/4279
LosLOT-0016
TitelVýzva k podání nabídek č. 71 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno - LS Náměšť n. Oslavou - revír Zastávka 1.Q.2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 71 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno - LS Náměšť n. Oslavou - revír Zastávka 1.Q.2026
Interne Kennung099/2019/142/4270
LosLOT-0015
TitelVýzva k podání nabídek č. 40 v kategorii 48 - Výroba dříví na OM lanovkovou technologií na LS Děčín 26/04
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 40 v kategorii 48 - Výroba dříví na OM lanovkovou technologií na LS Děčín 26/04
Interne Kennung099/2019/142/4265
LosLOT-0014
TitelVýzva k podání nabídek č. 206 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 26/03
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 206 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 26/03
Interne Kennung099/2019/142/4264
LosLOT-0013
TitelVýzva k podání nabídek č. 204 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 26/01
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 204 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 26/01
Interne Kennung099/2019/142/4259
LosLOT-0017
TitelVýzva k podání nabídek č. 116 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Ledeč n.S., revír Rytířsko
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 116 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Ledeč n.S., revír Rytířsko
Interne Kennung099/2019/142/4277
LosLOT-0012
TitelVýzva k podání nabídek č. 215 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - mýtní výběr, LS Vodňany, revír Slavětice, 1Q.2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 215 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - mýtní výběr, LS Vodňany, revír Slavětice, 1Q.2026
Interne Kennung099/2019/142/4250
LosLOT-0019
TitelVýzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 10 - 110 Výroba dříví na OM Harvestorovou technologií s trakčním navijákem_LS Klášterec - LHC Klášterec
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 10 - 110 Výroba dříví na OM Harvestorovou technologií s trakčním navijákem_LS Klášterec - LHC Klášterec
Interne Kennung099/2019/142/4281
LosLOT-0011
TitelVýzva k podání nabídek č. 61 v kategorii 67 - 511 DNS TČ LS Rožnov OM 2026 Mořkov
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 61 v kategorii 67 - 511 DNS TČ LS Rožnov OM 2026 Mořkov
Interne Kennung099/2019/142/4246
LosLOT-0020
TitelVýzva k podání nabídek č. 163 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler MU 208_220
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 163 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler MU 208_220
Interne Kennung099/2019/142/4282