288282-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Unterstützung – Zajištění podpory SW CRP-HUB a eGSB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění podpory SW CRP-HUB a eGSB
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění poskytování / poskytování (dále jen „poskytování“) podpory aplikací CRP-HUB a eGSB, která zahrnuje: • Podporu poskytovanou v rámci paušálu; • Podporu poskytovanou nad rámec paušálu (dále vše též jen „Podpora“). Podpora poskytovaná v rámci paušálu zahrnuje: • řešení incidentů, • řešení problémů, • operativní konzultační služby, Podpora poskytovaná nad rámec paušálu zahrnuje: • provádění úprav a změn aplikací CRP-HUB a eGSB, • provádění profylaktické kontroly aplikací CRP-HUB a eGSB, • poskytování konzultačních služeb (v případě vyčerpání stanoveného rozsahu operativních konzultačních služeb). Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávacích podmínkách, konkrétně v Příloze č. 1 Hlavního dokumentu zadávací dokumentace - „Obchodní podmínky“.
Interne Kennung2500230
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001