288317-2026 - Ergebnis
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego na rzecz Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu – z prawem opcji (ZP - 22/26).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego na rzecz Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu – z prawem opcji (ZP - 22/26).
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące świadczenia: a) Przewóz pacjenta zgodnie z każdorazowym, zleceniem Zamawiającego. Obejmuję to odebranie pacjenta od Zamawiającego (od Komórek Organizacyjnych, z których zlecono transport) , wraz z dokumentacją medyczną ( w przypadkach wskazanych przez Zamawiającego) lub z miejsca wskazanego przez Zmawiającego (np. z domu pacjenta) oraz wykonanie usługi transportu (tam i z powrotem) np.: do siedziby Zmawiającego w przypadku odbioru pacjenta z innego miejsca niż siedziba Zamawiającego, do miejsc wskazanych w zleceniu transportu (np. dom pacjenta), do innych podmiotów leczniczych w celu m.in.: dalszego leczenia pacjenta w innej placówce (tzw. ”przekazanie”), konsultacji pacjenta przez lekarza specjalistę, wykonania badania diagnostycznego itp. b) Zapewnienie właściwej opieki medycznej pacjentowi podczas usługi
Vorherige Bekanntmachung193241-2026
Interne KennungZP 25/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzetarg nieograniczony na podstawie art 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r., Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego na rzecz Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera UM w Poznaniu – z prawem opcji (ZP 22/26).
Interne KennungZP 22/26
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia maksymalnie do wartości prawa opcji. 1) w przypadku wyczerpania zamówienia podstawowego przed upływem okresu obowiązywania umowy; 2) w przypadku upływu okresu obowiązywania umowy; W przypadku skorzystania z prawa opcji - okres obowiązywania umowy ulega odpowiedniemu przedłużeniu, proporcjonalnie do zakresu (wartości) zamówienia objętego prawem opcji. Zamówienie objęte prawem opcji będzie realizowane na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowe. Rozliczenia zamówienia objętego prawem opcji nastąpi wg stawek jednostkowych, zgodnie z ww. tabelą cenową. Wykonawca składając ofertę potwierdza, że prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego.