2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZ.8.26_Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Instytutu Łączności – PIB Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia i załącznik nr 2 do SWZ tj. tabela parametrów wymaganych Dostawy będą realizowane sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego, w ilościach i zakresie wynikającym z rzeczywistych potrzeb, na podstawie odrębnych zamówień przesyłanych Wykonawcy za pośrednictwem e-maila.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niniejsze zamówienie nie podlega wznowieniu.