2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 2 ks provozovaných autobusů délky 12,8 – 13,4 m určených pro veřejnou linkovou dopravu osob
Beschreibung: Předmětem této sektorové veřejné zakázky je dodávka 2 ks provozovaných autobusů délky 12,8 – 13,4 m, a to v provedení, stavu a s vlastnostmi a specifikacemi plně odpovídajícími požadavkům obsaženým v zadávací dokumentaci. Podrobné informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ-4391/2025