2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego do Poradni Specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego do Poradni Specjalistycznych. Zamówienie zostało podzielone na 18 części (pakietów) wg opisu zawartego w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy, załączniku nr 2a – minimalne parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung: 165412-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 3. Diatermia
Beschreibung: Diatermia
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Zestaw do koagulacji
Beschreibung: Zestaw do koagulacji
Interne Kennung: Pakiet 4