See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeentelijk Beleidsplan Ruimte inclusief plan-MER
Beschreibung: De gemeenteraad heeft beslist om het huidige Gemeentelijk Ruimtelijk Structuurplan (GRS), vastgesteld in 2005 en gedeeltelijk herzien in 2010, te actualiseren. Gezien het decretaal niet langer mogelijk is om een structuurplan formeel te herzien, dient de gemeente een nieuw Gemeentelijk Beleidsplan Ruimte (GBR) op te maken. De kostprijs van de totale opdracht wordt geraamd op € 310 000 incl. BTW. Dit beleidsplan vormt de strategische leidraad voor het toekomstige ruimtelijk beleid van de gemeente Laakdal. Hiervoor bestaat het plan uit een strategische visie en één of meerdere beleidskaders. De visie heeft als doel om richting te geven aan de lange termijn doelstellingen. In de beleidskaders worden deze lange termijn doelstellingen omgezet naar actiegerichte en realiseerbare doelen. Om de gemaakte keuzes die vooropgesteld worden in het beleidsplan te motiveren, dient er de nodige achtergrondinformatie voor handen te zijn in de vorm van bestaande rapporten of cijfers. Indien noodzakelijk worden voor specifieke thema’s binnen het beleidsplan de nodige onderzoeksrapporten opgemaakt. Gelijktijdig met het gemeentelijk beleidsplan ruimte wordt er een strategisch plan-MER opgemaakt. De opmaak van dit MER maakt eveneens deel uit van de opdracht. Het college van burgemeester en schepenen keurde op 02/02/2026 een principiële nota goed die richting geeft in de inhoud van het gemeentelijk beleidsplan ruimte. Bij de opmaak van een projectvoorstel dient de inhoud uit deze nota in rekening te worden gebracht voor het bepalen van het plan van aanpak en procesverloop. De nota werd dan ook toegevoegd als bijlage: Bijlage I: Focusnota Gemeentelijk Beleidsplan Ruimte
Interne Kennung: PPP06M-1885/6076/2026-1142
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-1142_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung