See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van (bedrukte) kledij voor KOBA-scholen
Beschreibung: Deze opdracht omvat meer bepaald de volgende opdrachten in hoofde van de opdrachtnemer: - Levering van sport- en/of turnkledij met hoofdbestanddeel katoen; - Levering van sport- en/of turnkledij met hoofdbestanddeel polyester; en - Levering van (bedrukte) kledij en aanverwante accessoires.
Interne Kennung: A-KOBA0-2025-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: levering van sport- en/of turnkledij met hoofdbestanddeel katoen
Beschreibung: zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: levering van sport- en/of turnkledij met hoofdbestanddeel polyester
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: levering van (bedrukte) kledij en aanverwante accessoires
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör