See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania pod nazwą: R-304/S-318 Modernizacja linii 110kV – dostosowanie do pracy przy +80°C - (KZ JG/002560/17)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót montażowych związanych z modernizacją linii 110kV relacji R-304/S-318 - dostosowanie jej do pracy przy +80°C. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 727256-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PZP/TD-OJG/03971/2024