288515-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku pl. W. Bartoszewskiego 1 oraz terenu Westerplatte.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej do budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku pl. W. Bartoszewskiego 1 oraz terenu Westerplatte.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz terenu Westerplatte, w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. „Prawo energetyczne” (tj. Dz. U. z 2026 r, poz. 43), w szacowanej ilości wolumenu: 10710 MWh łącznie dla trzech punktów poboru Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku 2- óch, mieszczących się przy Pl. W. Bartoszewskiego 1, 80-862 Gdańsk oraz 1 punktu poboru mieszczącego się przy pomniku na Westerplatte, 80-340 Gdańsk, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszym SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 09310000-5- Elektryczność, Rodzaj zamówienia: DOSTAWA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby budynku Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz terenu Westerplatte, w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. „Prawo energetyczne” (tj. Dz. U. z 2026 r, poz. 43), w szacowanej ilości wolumenu: 10710 MWh łącznie dla trzech punktów poboru Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku 2- óch, mieszczących się przy Pl. W. Bartoszewskiego 1, 80-862 Gdańsk oraz 1 punktu poboru mieszczącego się przy pomniku na Westerplatte, 80-340 Gdańsk, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszym SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji ani wznowienia.