2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie Gminie Gnojnik w 2025 roku kredytu długoterminowego do kwoty 5 000 000,00 PLN
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest udzielenie Gminie Gnojnik w 2025 roku kredytu długoterminowego do kwoty 5 000 000,00 PLN (słownie: pięć milionów złotych 00/100) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. 'Wykonawca podczas realizacji usługi/zamówienia nie będzie udostępniał Zamawiającemu danych niezbędnych do analiz finansowych oraz innych dokumentów które można uzyskać za pomocą ogólnodostępnych baz danych, portali lub stron internetowych.”
Interne Kennung: RIiD.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetarg nieograniczony. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001