288553-2026 - Ergebnis
Tschechien – Datenverarbeitungsgeräte (Hardware) – UPT·VZ-20-14: Zavedení dynamického nákupního systému pro IT vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUPT·VZ-20-14: Zavedení dynamického nákupního systému pro IT vybavení
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky IT vybavení. DNS je rozdělen na dvě kategorie. Typické položky předmětu plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou vymezeny v orientační klasifikací pro konkretní kategorie.
Vorherige Bekanntmachung46285-2020
Interne KennungDNS02
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30237300 Computerbedarf, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 48820000 Server, 30233100 Computerspeichereinheiten, 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
LosLOT-0003
TitelKategorie A - Osobní počítače a periferie
BeschreibungV této kategorii předpokládáme nákup osobních počítačů, notebooků, monitorů, tiskáren, dokovacích stanic, externích disků a obecně dalších IT zařízení schopných, na rozdíl od IT komponent - viz dále, požadované činnosti bez další montáže.
Interne KennungDNS02-A-1/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30237300 Computerbedarf