288567-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigitalizacja Dokumentacji Medycznej i Integracja z Platformą Usług Inteligentnych realizowana z projektu: „ Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu klinicznym nr 2 Łodzi”, projektu „ Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi „ oraz projektu „ Wdrożenie e – usług w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Digitalizacja Dokumentacji Medycznej i Integracja z Platformą Usług Inteligentnych zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1.a i załącznikiem 1 b – Warunki Gwarancji i serwisu dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Żeromskiego 113, 90-549 Łódź, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź. W Formularzu asortymentowo-cenowym, w odpowiednich kolumnach, są wskazane ilości, jakie zostaną zamówione przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy z Zamawiających podpisuje odrębną umowę w sprawie udzielenia zamówienia w zakresie ilości określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym dla danego szpitala. Realizacja Inwestycji, stanowiącej przedmiot postępowania jest współfinansowana z dotacji celowej z w ramach projektu środków unijnych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Nazwa projektu: „Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, Nr Wniosku: KPOD.07.03-IP.10- 0241/25 , „ Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi”, Nr Wniosku: KPOD.07.03-IP.10- 0115/25 oraz „ Wdrożenie e-usług w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ”, Nr Wniosku: KPOD.07.03-IP.10 – 0221/25
Vorherige Bekanntmachung15392-2026
Interne Kennung171/PN/ZP/D/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: Digitalizacja dokumentacji medycznej i integracja z Platformą Usług Inteligentnych zwanych dalej „towarem” zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1a i załącznikiem 1b – Warunki Gwarancji i Serwisu dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Żeromskiego 113, 90-549 Łódź, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Pomorska 251, 92-213 Łódź. W Formularzu asortymentowo-cenowym, w odpowiednich kolumnach, są wskazane ilości, jakie zostaną zamówione przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Każdy z Zamawiających podpisuje odrębną umowę w sprawie udzielenia zamówienia w zakresie ilości określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym dla danego szpitala.
Interne KennungCzęść 1