288629-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Dodávky pracovních oděvů 2025 I.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky pracovních oděvů 2025 I.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky pracovních oděvů dle specifikace uvedené v příloze č. 2 - Příloha krycího listu, kde je také stanoveno orientační množství dodání za předmět plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství.
Interne KennungVZ0210611
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelOděvy pro zdravotníky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky oblečení dle specifikace uvedené v příloze č. 2 (záložka „část I.“) Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství.
Interne KennungVZ0210611-1
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy.
LosLOT-0002
TitelZateplené oděvy pro zdravotníky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky oblečení dle specifikace uvedené v příloze č. 2 (záložka „část II.“) Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství.
Interne KennungVZ0210611-2