2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti Psychiatrické nemocnice Brno - Zálohovací řešení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zálohovacího řešení pro zajištění bezpečného provozu aplikací, zvýšení dostupnosti a zejména jejich operativní obnovy v případě nenadálé události, a to včetně podpory výrobců daných systémů po dobu minimálně 5 let. To včetně instalace do síťové infrastruktury zadavatele, implementace v prostředí zadavatele, a jejich zprovoznění do funkčního celku, vše v souladu požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a vyhlášky č. 409/2025 Sb., o bezpečnostních opatřeních poskytovatele regulované služby v režimu vyšších povinností.
Interne Kennung: Zvýšení kybernetické bezpečnosti Psychiatrické nemocnice Brno - Zálohovací řešení
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32571000 Kommunikationsinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung, 48821000 Netzwerkserver, 72590000 Computer-Fachdienste, 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32410000 Lokales Netz, 48821000 Netzwerkserver, 72590000 Computer-Fachdienste, 72710000 Lokalnetz
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.