See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa/modernizacja infrastruktury drogowej, technicznej drogowej, elektroenergetycznej i wodno-kanalizacyjnej na terenie Dolnośląskiej Strefy Aktywnością Gospodarczej – S 3 Jawor.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia p.n.:„Budowa/modernizacja infrastruktury drogowej, technicznej drogowej, elektroenergetycznej i wodno-kanalizacyjnej na terenie Dolnośląskiej Strefy Aktywnością Gospodarczej – S 3 Jawor”obejmuje: -zaprojektowanie (wraz z uzyskaniem stosownych decyzji adm.) -budowę/modernizację dróg w zakresie: jezdni, chodników, ścieżek rowerowych, zatok autobusowych, skrzyżowań, oznakowania pionowego i poziomego, odwodnienia jezdni, oświetlenia ulicznego oraz infr. technicznej drogowej niezbędnej do funkcjonowania drogi; -budowę/modernizację infr. wodno-kanalizacyjnej i elektroenergetycznej w zakresie: sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, przepompowni ścieków, zbiorników retencyjnych, stacji uzdatniania wody, odwodnienia i melioracji oraz sieci i infr. elektroenergetycznej, na podstawie: a) PFU dla cz.drogowej –opracowane przez Pracownię Projektową KARO W. Wróbelski b) PFU dla cz.wod-kan i sanit. opracowane przez Pracownię Projektową WOKAN- PROJEKT P. Pabisiak
Interne Kennung: ZP.271.14.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia p.n.: „Budowa/modernizacja infrastruktury drogowej, technicznej drogowej, elektroenergetycznej i wodno-kanalizacyjnej na terenie Dolnośląskiej Strefy Aktywnością Gospodarczej – S 3 Jawor” obejmuje: -zaprojektowanie (wraz z uzyskaniem stosownych decyzji administracyjnych) -budowę/modernizację dróg w zakresie: jezdni, chodników, ścieżek rowerowych, zatok autobusowych, skrzyżowań, oznakowania pionowego i poziomego, odwodnienia jezdni, oświetlenia ulicznego oraz infrastruktury technicznej drogowej niezbędnej do funkcjonowania drogi; -budowę/modernizację infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i elektroenergetycznej w zakresie: sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, przepompowni ścieków, zbiorników retencyjnych, stacji uzdatniania wody, odwodnienia i melioracji oraz sieci i infrastruktury elektroenergetycznej, na podstawie: a) PFU dla części drogowej –opracowane przez Pracownię Projektową KARO W. Wróbelski b) PFU dla części wodno - kanalizacyjnej i sanitarnej opracowane przez Pracownię Projektową WOKAN- PROJEKT P. Pabisiak
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232100 Nebenarbeiten für Wasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45255600 Rohrschlangenbohrung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau