288723-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dodávka výpočetní techniky 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka výpočetní techniky 2026
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka počítačů a notebooků včetně jejich příslušenství a software poskytovaného prostřednictvím OEM licencí (dále jen „výpočetní technika“ nebo „zboží“), plně kompatibilních se současně používaným software u zadavatele (MS Windows a MS Office). Předmětem veřejné zakázky je rovněž poskytování záručního servisu dodané výpočetní techniky. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání zboží (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.).
Interne Kennung26_ZAKÁZKA/09
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
5. Los
LosLOT-0001