See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź w podziale na 57 części
Beschreibung: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź w podziale na 57 części: Część 1 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 69,41 km Część 2 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 69,42 km Część 3 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 191,83 km Część 4 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 103,69 km Część 5 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 65,74 km Część 6 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 109,32 km Część 7 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 95,47 km Część 8 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 92,81 km Część 9 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 45,91 km Część 10 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 73,39 km Część 11 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 50,39 km Część 12 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 49,13 km Część 13 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 88,1 km Część 14 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 72,67 km Część 15 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 57,5 km Część 16 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 72,07 km Część 17 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 40,2 km Część 18 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 31,2 km Część 19 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 28,5 km Część 20 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 37,3 km Część 21 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 79,84 km Część 22 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 2,7 km Część 23 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 151,71 km Część 24 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 112,01 km Część 25 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 56,94 km Część 26 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 114,82 km Część 27 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 44,91 km Część 28 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE4 o łącznej długości około 188,16 km Część 29 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE4 o łącznej długości około 262,57 km Część 30 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE4 o łącznej długości około 124,81 km Część 31 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE4 o łącznej długości około 6,41 km Część 32 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 135,76 km Część 33 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 58,73 km Część 34 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 85,62 km Część 35 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 72,89 km Część 36 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 55,85 km Część 37 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 197,73 km Część 38 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 7 km Część 39 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 184,86 km Część 40 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 122,84 km Część 41 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 49,85 km Część 42 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 38,02 km Część 43 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 7,32 km Część 44 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE7 o łącznej długości około 29,32 km Część 45 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE8 o łącznej długości około 80,72 km Część 46 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE8 o łącznej długości około 154,72 km Część 47 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE8 o łącznej długości około 49,38 km Część 48 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: RE8 o łącznej długości około 15,2 km Część 49 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 82,8 km Część 50 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 56,7 km Część 51 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 96,7 km Część 52 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 32,9 km Część 53 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 117,67 km Część 54 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 36,57 km Część 55 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 91,03 km Część 56 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 99,21 km Część 57 Wycinka na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 38,94 km Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 69,41 km
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 69,42 km
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 191,83 km
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 103,69 km
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 65,74 km
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 109,32 km
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 95,47 km
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 92,81 km
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE1 o łącznej długości około 45,91 km
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 73,39 km
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 50,39 km
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 49,13 km
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 88,1 km
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 72,67 km
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 57,5 km
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 72,07 km
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 40,2 km
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 31,2 km
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 28,5 km
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 37,3 km
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 79,84 km
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE2 o łącznej długości około 2,7 km
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 151,71 km
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 112,01 km
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 56,94 km
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 114,82 km
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE3 o łącznej długości około 44,91 km
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE4 o łącznej długości około 188,16 km
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE4 o łącznej długości około 262,57 km
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE4 o łącznej długości około 124,81 km
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE4 o łącznej długości około 6,41 km
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 135,76 km
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 58,73 km
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 85,62 km
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 72,89 km
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 55,85 km
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 197,73 km
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE5 o łącznej długości około 7 km
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 184,86 km
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 122,84 km
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 49,85 km
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 38,02 km
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE6 o łącznej długości około 7,32 km
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE7 o łącznej długości około 29,32 km
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE8 o łącznej długości około 80,72 km
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE8 o łącznej długości około 154,72 km
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE8 o łącznej długości około 49,38 km
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź: RE8 o łącznej długości około 15,2 km
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 82,8 km
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 56,7 km
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 96,7 km
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część 52 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 32,9 km
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część 53 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 117,67 km
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część 54 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 36,57 km
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Część 55 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 91,03 km
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część 56 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 99,21 km
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Część 57 Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź: CENTRALA o łącznej długości około 38,94 km
Interne Kennung: Część nr 57