288775-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – DNS_Zajištění přepravy dříví na území NP a CHKO Šumava
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS_Zajištění přepravy dříví na území NP a CHKO Šumava
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „Zajištění přepravy dříví na území NP a CHKO Šumava“, jehož předmětem je zajištění přepravy dříví na území NP a CHKO Šumava. Přehled činností a postupů, které budou po dobu trvání DNS realizovány: - přistavení odvozní soupravy na určené pracoviště (odvozní místo, MS, ES), - nakládka dříví, - úklid pracoviště, - přeprava dříví, včetně možného doplnění nákladu do 30m3, - vykládka dříví v rámci ÚP, případně v rámci území NPŠ. Bližší specifikace jednotlivých činností a postupů včetně cenových relací je předmětem Přílohy č. 1 – Technologický list činností.
Interne KennungDNS_Zajištění přepravy dříví na území NP a CHKO Šumava
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle § 138 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
5. Los
LosLOT-0001