2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst voor outsourcing van de schoonmaakdiensten met overdracht van personeel
Beschreibung: De vzw Ignatius Scholen in Beweging plant een raamovereenkomst voor de schoonmaak van het merendeel van haar schoolsites, die opgesplitst worden in 2 percelen op basis van locatie, met overdracht van personeel.
Interne Kennung: ISB-2025-05-04
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISB-2025-05-04 - 1
Beschreibung: De vzw Ignatius Scholen in Beweging plant een raamovereenkomst voor de schoonmaak van het merendeel van haar schoolsites, die opgesplitst worden in 2 percelen op basis van locatie, met overdracht van personeel. Dit betreft perceel 1: groep 1, scholen gelegen in Grimbergen, Meise en Laken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ISB-2025-05-04 - 2
Beschreibung: De vzw Ignatius Scholen in Beweging plant een raamovereenkomst voor de schoonmaak van het merendeel van haar schoolsites, die opgesplitst worden in 2 percelen op basis van locatie, met overdracht van personeel. Dit betreft perceel 2: groep 2, scholen gelegen in Brussel, Sint-Agatha-Berchem, Sint-Jans-Molenbeek en Wemmel.
Interne Kennung: 2