See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sieć wodociągowa roboty budowlane polegające na budowie, przebudowie, rozbudowie, remoncie sieci wodociągowej oraz budynków i budowli technologicznych z nią powiązanych
Beschreibung: Sieć wodociągowa roboty budowlane polegające na budowie, przebudowie, rozbudowie, remoncie sieci wodociągowej oraz budynków i budowli technologicznych z nią powiązanych
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zlecenie robót budowlanych REMONT ODCINKA KANAŁU DOLNEGO NYSA KŁODZKA - OŁAWA.
Beschreibung: Zlecenie robót budowlanych REMONT ODCINKA KANAŁU DOLNEGO NYSA KŁODZKA - OŁAWA.
Interne Kennung: 023/B/2026
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ulicy Osobowickiej zasilającej całe osiedle Osobowice.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ulicy Osobowickiej zasilającej całe osiedle Osobowice.
Interne Kennung: 024/B/2026
Los: LOT-0003
Titel: Wymiana drabin stalowych na nowe modułowe
Beschreibung: Wymiana drabin stalowych na nowe modułowe
Interne Kennung: 050/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Modernizacja układu produkcji dwutlenku chloru ZPW 2
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Modernizacja układu produkcji dwutlenku chloru ZPW 2
Interne Kennung: 057/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45252126 Bau von Trinkwasseraufbereitungsanlagen
Los: LOT-0005
Titel: Wykonanie robót budowlanych dla zadania Budowa stacji zasilania agregatu prądotwórczego zakładu Mokry Dwór
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych dla zadania Budowa stacji zasilania agregatu prądotwórczego zakładu Mokry Dwór
Interne Kennung: 058/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45315700 Installation von Schaltanlagen
Los: LOT-0006
Titel: Przebudowa sieci wodociągowej w osiedlach Sępolno i Biskupin
Beschreibung: Przebudowa sieci wodociągowej w osiedlach Sępolno i Biskupin
Interne Kennung: 065/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Los: LOT-0007
Titel: Modernizacja pompowni pośredniej ZPW1.
Beschreibung: Modernizacja pompowni pośredniej ZPW1.
Interne Kennung: 075/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45232151 Bauarbeiten zur Sanierung von Wasserhauptleitungen
Los: LOT-0008
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Remont dmuchawy do płukania filtrów w SUW Leśnica.
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Remont dmuchawy do płukania filtrów w SUW Leśnica.
Interne Kennung: 079/B/2026
Los: LOT-0009
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Renowacja studni głębinowych w SUW Leśnica.
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Renowacja studni głębinowych w SUW Leśnica.
Interne Kennung: 082/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45255110 Bohrlocharbeiten
Los: LOT-0010
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Remont komór technicznych na rurociągach lewarowym.
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Remont komór technicznych na rurociągach lewarowym.
Interne Kennung: 083/B/2026
Los: LOT-0011
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu przyłącza wodociągowego pod montaż zdroju wody pitnej pl. Wolności we Wrocławiu.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu przyłącza wodociągowego pod montaż zdroju wody pitnej pl. Wolności we Wrocławiu.
Interne Kennung: 096/B/2026
Los: LOT-0012
Titel: Likwidacja sieci wodociągowej DN300 na skrzyżowaniu ul. R. Traugutta z ul. Z. Krasińskiego.
Beschreibung: Likwidacja sieci wodociągowej DN300 na skrzyżowaniu ul. R. Traugutta z ul. Z. Krasińskiego.
Interne Kennung: 0102/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
Los: LOT-0013
Titel: Wymiana armatury i naprawa komór technicznych na rurociągach lewarowych.
Beschreibung: Wymiana armatury i naprawa komór technicznych na rurociągach lewarowych.
Interne Kennung: 0104/B/2026
Los: LOT-0014
Titel: Remont armatury odcinającej na zewnętrznej sieci technologicznej ZPW1.
Beschreibung: Remont armatury odcinającej na zewnętrznej sieci technologicznej ZPW1.
Interne Kennung: 0109/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45232100 Nebenarbeiten für Wasserrohrleitungen
Los: LOT-0015
Titel: Remont sieci wodociągowej DN225 w ul. Żmigrodzkiej od ul. H. M. Kamieńskiego do nr 141.
Beschreibung: Remont sieci wodociągowej DN225 w ul. Żmigrodzkiej od ul. H. M. Kamieńskiego do nr 141.
Interne Kennung: 0111/B/2026
Los: LOT-0016
Titel: Remonty infrastruktury nawadniającej rowy i stawy na terenach wodonośnych - remonty przepustów.
Beschreibung: Remonty infrastruktury nawadniającej rowy i stawy na terenach wodonośnych - remonty przepustów.
Interne Kennung: 0115/B/2026
Los: LOT-0017
Titel: Usuwanie awarii sieci wodociągowej.
Beschreibung: Usuwanie awarii sieci wodociągowej.
Interne Kennung: 0122/B/2026
Los: LOT-0018
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu punktu poboru wody dla beczkowozów na terenie ZPW MD.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu punktu poboru wody dla beczkowozów na terenie ZPW MD.
Interne Kennung: 0123/B/2026
Los: LOT-0019
Titel: Przebudowa punktów rozładowczych środków chemicznych na ZPW i WOŚ.
Beschreibung: Przebudowa punktów rozładowczych środków chemicznych na ZPW i WOŚ.
Interne Kennung: 0144/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45252000 Bauarbeiten für Klär-, Reinigungs- und Müllverbrennungsanlagen
Los: LOT-0020
Titel: Modernizacja wentylacji w laboratorium Mokry Dwór.
Beschreibung: Modernizacja wentylacji w laboratorium Mokry Dwór.
Interne Kennung: 0160/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Los: LOT-0021
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Przebudowa węzła technologicznego przy pompowni Świątniki wraz z rurociągami wody surowej.
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania Przebudowa węzła technologicznego przy pompowni Świątniki wraz z rurociągami wody surowej.
Interne Kennung: 0165/B/2026
Los: LOT-0022
Titel: Przebudowa wodociągu na Wyspie Tamka.
Beschreibung: Przebudowa wodociągu na Wyspie Tamka.
Interne Kennung: 0195/B/2026
Los: LOT-0024
Titel: Przebudowa sieci wod. w ul. Piotra Skargi.
Beschreibung: Przebudowa sieci wod. w ul. Piotra Skargi.
Interne Kennung: 0214/B/2026
Los: LOT-0025
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ul. Grabiszyńskiej.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ul. Grabiszyńskiej.
Interne Kennung: 0239/B/2026
Los: LOT-0026
Titel: Wykonanie robót budowlanych dot. modernizacji ujęcia wody surowej z rzeki Nysy Kłodzkiej w Michałowie.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych dot. modernizacji ujęcia wody surowej z rzeki Nysy Kłodzkiej w Michałowie.
Interne Kennung: 0237/B/2026
Los: LOT-0027
Titel: Remont układu zasilania instalacji przeciwpożarowej budynku pompowni II stopnia w ZPW Na Grobli.
Beschreibung: Remont układu zasilania instalacji przeciwpożarowej budynku pompowni II stopnia w ZPW Na Grobli.
Interne Kennung: 0249/B/2026
Los: LOT-0028
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie budynku osadników ZPW MD.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie budynku osadników ZPW MD.
Interne Kennung: 0258/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0029
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ul. Żeromskiego.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ul. Żeromskiego.
Interne Kennung: 072/B/2025